Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

ZAPISY NA WAKACJE

ZAPISY NA WAKACJE
DRODZY RODZICE
Prosimy o podanie informacji odnośnie zapisów dzieci na okres wakacyjny. Nasze przedszkole zgodnie z harmonogramem i organizacją pracy pełni dyżur w miesiącu sierpniu. Będą działały 3 lub 4 oddziały, w tym 2-3 oddziały dla dzieci z naszego przedszkola i 1 oddział dla dzieci z przedszkola nr 33. W miesiącu lipcu przedszkole będzie zamknięte, dyżur pełni przedszkole nr 33 przy ulicy Królewieckiej 35.
Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego liczba dzieci w grupach w naszym przedszkolu nie może przekroczyć 15 (z uwagi na metraż sal). Biorąc pod uwagę te obostrzenia, uprzejmie proszę korzystać z opieki w przedszkolu tylko w nagłej potrzebie, wtedy gdy naprawdę czynnie pracujecie Państwo i nie macie opieki dla dziecka. Jest to naprawdę trudny czas dla nas wszystkich. Zachęcamy Państwa do korzystania z opieki przede wszystkim w swoim macierzystym przedszkolu.
Wymagania szczególne: obowiązują nadal wytyczne Prezydenta Miasta Elbląga oraz oboje rodziców pracujących czynnie, rodzic samotnie wychowujący pracujący czynnie.
Z uwagi na reżim sanitarny i obostrzenia w zakresie liczby dzieci w oddziale prosimy o rzetelne przekazywanie informacji o zapisach dzieci - konkretne tygodnie.
Zapisy mailowe na adres przedszkole6@elblag.eu
Rodzic określa termin zapisania dziecka:
 lipiec 2020 od …….. do ………
 sierpień 2020 od …….. do ………
Drodzy Rodzice prosimy o odpowiedź najpóźniej do dnia 21.06.2020 roku.

Relacja 2020-06-12, 08:57 | autor: Justyna Bojanowska
Przedszkolowo.pl logo