Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

UWAGA RODZICE !!!

Od 01.09.2020r. przedszkole czynne jest w godzinach 05:30 – 16:30.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną prosimy o przychodzenie tylko jednego rodzica/opiekuna z dzieckiem. RODZICÓW OBOWIĄZUJĄ MASECZKI!
W przedszkolu kładziemy duży nacisk na samodzielność dzieci, dlatego prosimy, by czas do rozpoczęcia roku szkolnego wykorzystali Państwo na doskonalenie umiejętności samoobsługowych u dzieci, posługiwanie się łyżką, załatwianie się do sedesu, podcieranie się, dokładne mycie rąk, ubieranie i rozbieranie się, wycieranie nosa.
Dziecko może zostać odebrane z przedszkola wyłącznie przez rodziców/opiekunów prawnych lub osoby upoważnione przez nich do odbioru. Upoważnienie powinno być dostarczone do nauczycieli w formie pisemnej na specjalnym formularzu pobranym z przedszkola.
W przypadku braku wyżej wymienionych dokumentów dziecko nie może zostać wydane osobie innej niż rodzic/opiekun prawny!
Prosimy o zweryfikowanie poprawności numerów telefonów do rodziców podanych w kartach zapisów dzieci do przedszkola.
Prosimy o dopełnienie formalności w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu. Dziękujemy
Prosimy również o śledzenie strony internetowej przedszkola, ponieważ sytuacja jest dynamiczna, w razie jakichkolwiek zmian będziemy Państwa informowali na bieżąco.
Listy dzieci przyjętych na rok szkolny 2020/2021 znajdują się w przedsionku przedszkola.

Planowane zebrania z rodzicami :
08.09.2020 godzina 16.00
 Grupa III- „BIEDRONKI”